O firmie

Jesteśmy firmą rodzinną i działamy nieprzerwanie na rynku od 1989 roku pod nazwą Usługi Ziemne i Kanalizacyjne Marian Robak. Firma Handlowo-Usługowa Transkop Łukasz Robak jest kontynuacją tej działalności już w drugim pokoleniu.

Specjalizacją firmy są roboty ziemne, budowlane, drogowe oraz kolejowe. Ponad 26 lat w branży pozwoliło zdobyć nam odpowiednie doświadczenie, które przekłada się dzisiaj na profesjonalizm oraz wysoką jakość obsługi Klientów. Możemy pochwalić się zespołem wysoko wykwalifikowanych pracowników oraz nowoczesnym i specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu jesteśmy w stanie sprostać wszelkim Państwa wymaganiom. Świadczymy usługi zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych, a dzięki bogatemu zapleczu technicznemu możemy oferować Państwu krótkie terminy realizacji powierzonych nam prac.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, na który składają się m.in.: koparka kołowa Caterpillar M315C, 7 koparko-ładowarek Caterpillar, 3 młoty hydrauliczne wyburzeniowe do koparko-ładowarek, wywrotki Mercedes (z napędem 4×4, 6×6 oraz 8×8) z hydroburtą, zagęszczarki do gruntu jedno i dwukierunkowe oraz ubijaki stopowe. Nasza flota maszyn budowlanych jest regularnie poddawana przeglądom technicznym oraz systematycznie powiększana o nowoczesne i niezbędne urządzenia.

Zakres oferowanych przez nas usług jest bardzo szeroki i obejmuje następujący rodzaj prac:

Menu